PRODUCENTPRODUKTÓW I PRZETWORÓW Z RYB

Nasze marki

Bogaty wachlarz konserw rybnych, będący w ofercie marki Graal od początków jej istnienia, zmieniał się wraz z oczekiwaniami naszych Klientów, dzięki czemu dostarczany przez nas produkt spotykał się z ogromnym zainteresowaniem. Marka Graal to nie tylko klasyczne odsłony doskonałych w smaku konserw rybnych ale i produkty z linii DIABETIC, FIT, bezglutenowe czy też skierowane do najmłodszych miłośników ryb.
POZNAJ MARKĘ NA: www.graal.pl

 

SuperFish bez konserwantów oferuje szeroki wachlarz produktów, dostarczając możliwość wyboru Konsumentowi. Produkty przygotowywane są w oparciu o najlepsze surowce, tak aby ich smak i jakość odpowiadały oczekiwaniom Klientów. SuperFisfh to zarówno marynaty i salinaty jak i ryby wędzone, świeże oraz mrożone.

POZNAJ MARKĘ NA: superfish.pl

 

 

Produkty tej marki nawiązują do tradycyjnej kuchni, tak cenionej przez Polaków.  Znakomity smak produktów osiągnięty został dzięki wyjątkowej procedurze przygotowywania, stworzonej w oparciu o regionalne receptury.  W ofercie znajdują się zarówno dania obiadowe, zupy jak i pasztety, szynki, kiełbasy.

 

 

na Szybko oferuje obiad w trybie express - gotowe dania oraz zupy są bardzo szybkie w przygotowaniu dzięki czemu są idealne dla zabieganych osób, które nie zawsze mają czas na samodzielne przygotowanie posiłku.

Nasze marki

poznaj Grupę Kapitałową Graal