Producent produktów i przetworów z ryb

Nasze marki

Bogaty wachlarz konserw rybnych, będący w ofercie marki Graal od początków jej istnienia, zmieniał się wraz z oczekiwaniami naszych Klientów, dzięki czemu dostarczany przez nas produkt spotykał się z ogromnym zainteresowaniem. Marka Graal to nie tylko klasyczne odsłony doskonałych w smaku konserw rybnych ale i produkty z linii FIT, bezglutenowe czy też skierowane do najmłodszych miłośników ryb.
POZNAJ MARKĘ NA: www.graal.pl

Oferta marki SuperFish oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów, dostarczając możliwość wyboru Konsumentowi. Produkty przygotowywane są w oparciu o najlepsze surowce, tak aby ich smak i jakość odpowiadał oczekiwaniom Klientów. Marka SuperFisfh  to nie tylko marynaty i salinaty ale i ryby świeże i wędzone, zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych odsłonach smakowych.

POZNAJ MARKĘ NA: superfish.pl

 

Produkty tej marki nawiązują do tradycyjnej kuchni, tak cenionej przez Polaków.  Znakomity smak produktów osiągnięty został dzięki wyjątkowej procedurze przygotowywania, stworzonej w oparciu o regionalne receptury.  W ofercie znajdują się zarówno dania obiadowe, zupy jak i pasztety, szynki, kiełbasy.

 

Marka Koral w swojej ofercie posiada ryby wędzone zarówno na gorąco jak i zimno. Najlepsi dostawcy gwarantują wysoką jakość ryb, co bezpośrednio przekłada się na wysublimowany smak przygotowywanych z nich produktów. Subtelny aromat wędzenia wyczuwalny w produktach marki Koral doceni każdy, nawet najbardziej wybredny smakosz.

POZNAJ MARKĘ NA: koral.pl

Nasze marki

poznaj Grupę Kapitałową Graal