PRODUCENTPRODUKTÓW I PRZETWORÓW Z RYB

Strona główna

< Zobacz pozostałe wpisy

 

2017-07-15

PRODUKTY GRAAL LAUREATEM KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2017 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. 

 

Badania realizowane w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. Podstawowym efektem projektu jest raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za najlepsze jakościowo na rynku. Wypowiedzi respondentów są podstawą dla analiz segmentacyjnych, które w kolejnych edycjach pokazują zmiany na miejscu lidera jakości. Analiza uzasadnień wyborów konsumenckich pozwala nam na lepsze zrozumienie zmian opinii i decyzji konsumentów.
 
Jesteśmy dumni, że zostaliśmy podwójnie nagrodzeni w tegorocznej edycji programu - KONSUMENCKIM LIDREM JAKOŚCI zostały nagrodzone konserwy rybne marki Graal oraz Łosoś wędzony marki SuperFish. Dziękujemy!

Nasze marki

poznaj Grupę Kapitałową Graal